Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

6, Київ 01:52

З історії Посольства України в Китаї

Дата встановлення дипломатичних відносин

Китайська Народна Республіка визнала незалежність України 27.12.1991 року. Дипломатичні відносини між двома країнами було встановлено 04.01.1992 року.

Попередні керівники Посольства

Анатолій Дмитрович Плюшко

Дата та місце народження: 29 серпня 1938 р.

с.Новосибірськ, Великоолександрівський р-н, Херсонська обл.

Освіта: 1961 р.

Інститут східних мов при Московському державному університеті

Кар’єра:

1961-1966 рр.
викладач китайської мови спецшколи-інтернату №1 м.Київ

1966-1973 рр.
аташе, 2-й секретар МЗС УРСР

1973-1979 рр
Помічник Начальника Служби протоколу Секретаріату ООН (м.Нью-Йорк, США)

1979-1984 рр.
радник, начальник відділу кадрів, член колегії МЗС УРСР

1984-1990 рр.
Науковий редактор, головний редактор видавничого відділення Товариства „Знання«.

1990-1991 рр.
Відповідальний секретар Української Асоціації Сприяння ООН.

1991-1993 рр.
Заступник начальника Управління двосторонніх відносин МЗС України

1993-

22.08.1998
Посол України в КНР

1998 р.
Вийшов на пенсію.

Володіння іноземними мовами:
володіє англійською та китайською мовами

Сімейний стан: одружений, має сина

Ігор Антонович Литвин

Дата народження:
11.05.1954 р. у Московській обл.,

Освіта: 1976р.

Закінчив факультет міжнародних відносин і міжнародного права Київського Університету ім. Т. Шевченка.

Кар’єра:

1976-1980 рр.
аташе, 3-й, 2-й секретар МЗС УРСР.

1981-1988 рр.
Політичний оглядач Держтелерадіо УРСР

1988-1992 рр.
перекладач, експерт, помічник Керівника групи спеціалістів зовнішньоекономічного об’єднання „Технопромекспорт» у м.Дакка (Бангладеш).

1992-1995 рр.
1-й секретар; в.о. завідувача; завідувач відділу країн Азії і Тихоокеанського регіону; заступник начальника Управління країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького та Середнього Сходу та Африки МЗС України.

1995-1997 рр.
Начальник Управління країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Близького та Середнього Сходу та Африки МЗС України.

13.01.1997 -
02.08.1999 рр.

Посол України в Індонезії, за сумісництвом у Республіці Філіппіни (з 09.12.1997р.), Сінгапурі (з 27.03.1998р.), Малайзії (з 03.04.1998р.), Таїланді (з 19.05.1998р.), Брунеї Даруссаламі (з 05.08.1998р.).
02.08.1999–
24.10.2001 рр.
Посол України в КНР (за сумісництвом в Монголії та КНДР).

Володіння іноземними мовами:
Володіє англійською та французькою мовами.

Сімейний стан: одружений, має 2 дочок.

Михайло Борисович Резнік

Дата і місце народження:
05.02.1950 р., ст.Донгузська Первомайського району Оренбурзької області, Росія

Освіта
вища, у 1973 році закінчив Київський торговельно-економічний інститут, інженер-технолог

Кар’єра:

1969-1972 рр.
інженер Головного управління Мінтрансу України, м.Київ

1972-1973 рр.
старший інженер лабораторії Головного управління громадського харчування Мінторгу УРСР, м.Київ

1973-1974 рр.
служба в армії

1974-1982 рр.
старший інженер, керівник технічного відділу Мінторгу України, м.Київ

1982-1983 рр.
заступник керівника управління громадського харчування Київського міськвиконкому

1983-1986 рр.
заступник керівника Головного управління Мінторгу України, м.Київ

1986-1992 рр.
генеральний директор, начальник виробничого об’єднання «Укрторгзабезпечення» Мінторгу України, м.Київ

1992-1993 рр.
генеральний директор державного зовнішньоекономічного об’єднання «Укртехмашімпекс», м.Київ

1993-1994 рр.
заступник міністра, перший заступник міністра зовнішніх економічних зв’язків України, м.Київ

11.1994 - 09.1997 рр.
керівник ТЕМ у складі Посольства України у США, м.Вашингтон

09.1997 - 10.2001 рр.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Корея

10.2001 - 11.2003 рр.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР

11.2003 - 06.2005 рр.
Надзвичайний і Повноважний Посол України в США

Сергій Олексійович Камишев

Дата та місце народження: 8 квітня 1956 р. у м. Дніпропетровськ

Освіта: 1977 р.

закінчив Донецький державний університет, економічний факультет

1977-1979 рр.

Кар’єра: служба в лавах Збройних Cил СРСР

1979-1991 рр.
робота на підприємствах Мінвуглепрому УРСР, у партійних і радянських органах м. Донецька

1991-1993 рр.
слухач Дипломатичної академії МЗС Російської Федерації (м. Москва)

1994 г.
1-й секретар Управління економічного співробітництва МЗС України

1994-1998 рр.
1-й секретар, радник Посольства України в Єгипті

1998-2000 рр.
Тимчасовий повірений у справах України в Лівані і Сирії (за сумісництвом), Глава дипломатичної місії у Бейруті

2000-2002 рр.
Начальник 5-го Територіального управління МЗС України (Центральна, Південна Азія, АТР)

2002-2003 рр.
Директор Департаменту двосторонніх відносин , член Колегії МЗС України

2003-2004 рр.
Посол з особливих доручень МЗС України

03.2004- 06.2009 рр.
Посол України в КНР

Володіння іноземними мовами:
володіє англійською та французькою мовами

Сімейний стан: одружений, має доньку і сина

Юрій Васильович Костенко

Дата і місце народження: 6 листопада 1945, у м. Київ

Освіта:

У 1968 році закінчив історичний факультет Київського університету ім. Т.Шевченка.

Кар’єра:

1968-1972 рр.

Аташе, 3-й секретар відділу міжнародних організацій МЗС УРСР.

1972 р.

3-й секретар по резерву МЗС УРСР.

1972-1975 рр.

3-й, 2-й секретар Генерального секретаріату, з 1975 року помічник Міністра, 1-й секретар, радник відділу міжнародних організацій МЗС УРСР.

1984 р.

Відповідальний секретар Комісії УРСР у справах ЮНЕСКО.

1985 -1988 рр.

Член колегії, начальник відділу кадрів МЗС УРСР.

09.1988-12.1994 рр.

Постійний Представник України при міжнародних організаціях у Відні.

03.1992-12.1994 рр.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрійській Республіці. Був главою делегації України на Віденських переговорах з питань безпеки і співробітництва в Європі.

12.1994 по 09.1997 рр.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в ФРН. З 1997 по 2001 рр. генеральний інспектор, Посол з особливих доручень Генеральної інспекції МЗС України.

25.01.2000-24.03.2006 рр.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії.

21.12.2004-24.03.2006 рр.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Республіці Філіппіни за сумісництвом.

11.05.2006-03.06.2009 рр.

Заступник Міністра закордонних справ України.

03.06.2009-12.09.2012 рр.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Китайській Народній Республіці.

21.12.2009-12.09.2012 рр.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Монголії за сумісництвом.

Автор 40 статей з питань зовнішньої політики.

Володіє англійською, німецькою мовами.

Сімейний стан: одружений, має доньку і сина