Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:17

В Україні рішуче засуджують брутальні напади з боку каральних підрозділів кремлівського режиму на російських громадян, які вийшли на вулиці в рамках глобального мирного протесту

07 травня, 06:48

В Україні рішуче засуджують брутальні напади з боку каральних підрозділів кремлівського режиму на російських громадян, які вийшли на вулиці в рамках глобального мирного протесту #ОнНамНеЦарь.

Затримання і арешт понад 1600 мирних громадян є ще одним свідченням страху режиму та проведення ганебної державної політики з придушення прав людини та основоположних свобод, намагання викорінити будь-яке інакомислення в Росії. Особливо обурює насильство по відношенню до неповнолітніх громадян та молоді.

Україна та наші міжнародні партнери вимагають негайного звільнення незаконно затриманих та забезпечення їхніх прав на мирний протест проти свавілля і несправедливості.

 

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/64720-v-ukrajini-rishuche-zasudzhujuty-brutalyni-napadi-z-boku-karalynih-pidrozdiliv-kremlivsykogo-rezhimu-na-rosijsykih-gromadyan-jaki-vijshli-na-vulici-v-ramkah-globalynogo-mirnogo-protestu-onnamnecary

Останні заяви та коментарі