Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 11:07

Зустріч з китайськими митцями

15 лютого 2017, 10:00

15 лютого 2017 року відбулася зустріч Посла України у Китаї Олега Дьоміна з делегацією китайських митців на чолі з відомим експертом паном Лю Гуанціном.

Під час розмови головна увага була приділена підготовці низки заходів у контексті належного відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою. Відтак, було досягнуто домовленості щодо проведення у першому півріччі пісенного заходу за участю популярного музичного китайського колективу «Улань Туя». Керівником дипустанови наголошено на важливості активного розвитку культурно-мистецьких зв’язків, що є міцним підґрунтям для зближення народів наших країна та їхнього взаєморозуміння. 

Китайською стороною також було повідомлено про підготовку виставки каліграфічних робіт на тему українсько-китайської дружби, відкриття якої має відбутися навесні у Києві.

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Вчора, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Вчора, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.