Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 07:52

Художня виставка до 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм

16 лютого 2017, 11:41

7 лютого 2017 р. в Києві, у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури відбулося відкриття виставки «Новий шовковий шлях – відомі китайські художники та учні», присвяченої 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і КНР.

На заході були присутні Президент Національної академії мистецтв України, ректор НАОМА А.Чебикін, представники Міністерства культури України, студентства, громадськості та мас-медіа, а також китайські митці, серед яких, зокрема, народні і заслужені художники Гао Цзє та Ван Женьбо.

До учасників і гостей виставки з письмовим привітанням звернувся Посол України в КНР Олег Дьомін. Зокрема, він наголосив, що не дивлячись на географічну відстань між нашими країнами, мистецтво України і Китаю постійно перебували та продовжують перебувати у взаємному проникненні і збагаченні.

У рамках візиту до Києва китайська делегація також провела переговори з керівництвом НАОМА, за результатами яких було досягнуто домовленості щодо опрацювання питання поїздки представників студентства Академії до Пекіна та відвідання Китайської академії сучасного живопису і майстерні відомих місцевих художників.