Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 14:47

Зустріч із директором Міжнародного радіо Китаю

16 березня 2017, 13:54

16 березня 2017 року Посол України в Китаї Олег Дьомін зустрівся з Директором Міжнародного радіо Китаю Ван Ґеннянєм.

Під час зустрічі головна увага була приділена розширенню співпраці між українською редакцією МРК та відповідними провідними ЗМІ України. Наразі у рамках відзначення 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами Міжнародним радіо Китаю запроваджено проект «Китай – моя друга Батьківщина», що має на меті розповідати про життя українців у КНР.    

Керівником Посольства запропоновано здійснити спільний проект з популяризації українського кіно на теренах Китаю та китайського кіно в Україні з метою кращого ознайомлення аудиторії двох країн із сучасним життям у кожній з них. Наголошено на важливості обміну інформаційним продуктом між ЗМІ України та КНР як важливої складової у просуванні української та китайської культур на теренах обох країн. 

Ван Ґеннянь розповів про нові аспекти у роботі Міжнародного радіо Китаю, зокрема української редакції. Керівник МРК підтвердив, що китайська сторона приділяє велику увагу просуванню України на теренах Китаю, зокрема популяризації української культури, мови тощо. Підкреслено обопільний інтерес у організації Днів кіно у рамках відзначення 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин.

http://ukrainian.cri.cn/841/2017/03/17/2s48236.htm