Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 15:40

Китай пропонує сучасні розробки управління транспортною безпекою міст

07 квітня 2017, 03:02

     4 квітня у Посольстві відбулась зустріч Олега Дьоміна з Генеральним секретарем китайської спілки Telematics Industry Application Alliance China (TIAA) Пан Чуньлінем. Спілка ТІАА відповідає за впровадження програми китайського уряду з розвитку індустрії інтелектуального автотранспорту, бортових інформаційних служб, технологій, стандартів і програм міжнародного обміну у цій сфері. ТІАА існує вже 7 років, до її складу входить 521 компанія, 10 комітетів, 35 робочих груп. Спілка має асоційовані структури з США, Японією, Кореєю, а також представництва в інших країнах світу.

      На зустрічі Пан Чунлінь окреслив плани щодо співробітництва з Україною, зокрема, відносно реалізації пілотного проекту з управління транспортною та екологічною безпекою міста Житомир з використанням сучасних систем та електротранспорту.  

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Сьогодні, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Сьогодні, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.