Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:12

Українська урядова делегація взяла участь у Форумі міжнародного співробітництва "Один пояс, один шлях"

15 травня 2017, 10:01

13-15 травня 2017 року українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебувала у Китаї для участі у Форумі міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях».

Виступаючи на засіданні Діалогу високого рівня Форуму, керівник української делегації наголосив, що Україна відіграє надзвичайно важливу роль у налагодженні торгівлі між Азією та Європою.

“В Україні сходяться і перехрещуються шляхи зі сходу на захід і з півночі на південь, відтак територіально та геоекономічно Україна є невід’ємною частиною глобального проекту «Один пояс і шлях». Адже у сучасному світі для повноцінної взаємодії держав закладений фактор взаємозалежності та взаємодоповнюваності економік партнерів, який формує концепцію цього важливого проекту”, - зазначив Степан Кубів.

Він підкреслив, що участь України у проекті «Один пояс і шлях» сприятиме зростанню торгівлі з усіма країнами-партнерами, активізації двостороннього інвестування, комплексному та сталому розвитку економік. “Це означатиме підвищення економічного і технічного співробітництва та нарощування потенціалу у галузі торгівлі та інвестицій, створенню умов для всебічного і стійкого розвитку у трьох вимірах - економічному, соціальному та екологічному у збалансований і комплексний спосіб”, - підкреслив Степан Кубів у своєму виступі.

Окрім того,  Перший віце-прем’єр-міністром – Міністр економічного розвитку і торгівлі України нагадав учасникам Форуму “Один пояс, один шлях”, що незаконні дії Росії негативно впливають на торгівлю та транзитний потенціал України та є прикладом необгрунтованої економічної агресії, яка порушує загальноприйняті світові правила і норми торгівлі.