Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 15:42

Прес-конференція щодо Першого українсько-китайського форуму середнього та малого бізнесу

01 вересня 2017, 09:49

31 серпня 2017 року у приміщенні української дипустанови відбулася спільна прес-конференція ПУ в КНР і Китайської асоціації розвитку підприємств за кордоном для китайських підприємців та ЗМІ щодо проведення у Києві 9-10 жовтня Першого українсько-китайського форуму середнього та малого бізнесу.

Організаторами та співорганізаторами форуму виступають ТПП України і Китайська асоціація розвитку підприємств за кордоном, Альянс міст Шовкового шляху, Академія суспільних наук КНР та КІМВ КНУ.

Від української дипмісії у прес-конференції взяв участь радник-посланник Віктор Танасійчук, який у своїй промові дав присутнім розгорнуту картину реформування української економіки і бізнесових можливостей для китайських партнерів. Після засідання В.Танасійчук дав окреме інтерв’ю China Economic Herald, яка є медіа-структурою Китайського комітету з розвитку і реформ. 

  

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Сьогодні, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Сьогодні, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.