Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 01:46

Міжнародна зустріч-семінар для консульських посадових осіб, країн акредитації в Монголії та Китаї

29 вересня 2017, 07:18

           Міністерством закордонних справ Монголії з 22 по 24 вересня 2017 року  було проведено міжнародну зустріч-семінар для консульських посадових осіб, країн акредитації в Монголії та Китаї. Загалом у семінарі взяли участь представники 39 країн, 17 з яких прибули до Улаанбаатара з Пекіну.

            До консульського корпусу з вітальним словом звернувся Заступник міністра закордонних справ Монголії, зустріч відбувалася під головуванням Директора департаменту консульської служби МЗС Монголії. З презентаціями за відповідними напрямами виступили керівники міграційного, митного, пенітенціарного  департаментів, голова прикордонної служби, керівництво та фахівці міністерств внутрішніх справ та юстиції країни.

            Монгольські високопосадовці поінформували консульський корпус про останні реформи міграційного, прикордонного, митного сектору країни, про зміни та ухвалення відповідного законодавства у цих сферах. У ході зустрічі була можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками відповідних міністерств та відомств Монголії, порушити та вирішити на місці нагальні питання двосторонніх відносин на консульському напрямі, висловити пропозиції для покращення подальшої співпраці. Особливо відзначалось про важливість подальшої координації дій між МЗС Монголії, монгольськими державними і відомчими службами та консулами країн акредитації і відповідальності.

            У консульській зустрічі в Улаанбаатарі взяла участь перший секретар з консульських питань ПУ в КНР Лілія Самойлова.