Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 01:46

Прес-конференція за результатами поїздки до України китайських блогерів у рамках іміджевої програми

29 вересня 2017, 14:26

28 вересня 2017 року у приміщенні української дипустанови в Пекіні відбулась прес-конференція за підсумками поїздки до нашої держави групи китайських блогерів у рамках іміджевого проекту МЗС України.

Гостям заходу було представлено зняті в Україні фото та відеоматеріали, учасники промотору захоплено ділились враженнями про смачну українську кухню, чудову природу, захоплюючу історію, багату культуру та мистецтво нашої держави. Китайські блогери кілька разів підкреслили достатній рівень безпеки в країні, привернули увагу до її значної привабливості для інвесторів, особливо з урахуванням географічного розташування, природних багатств, успішного здійснення реформ тощо.

У своєму виступі керівник дипустанови О.Дьомін зазначив, що цей захід має надзвичайно важливе значення для популяризації України на теренах КНР, а також з точки зору формування іміджу нашої країни як цивілізованої європейської держави.

 

У заході взяли участь представники ЗМІ, туроператори Китаю, а також студенти Пекінського університету іноземних мов, які вивчають українську мову.