Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 15:47

Четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в сфері культури

09 листопада 2017, 04:08

9 листопада 2017 р. у м.Пекін відбулося Четверте засідання українсько-китайської Підкомісії з питань співробітництва в сфері культури під співголовуванням Першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко та Помічника Міністра (за рангом відповідає посаді заступника Міністра) культури Китайської Народної Республіки Юй Цюня.

Сторони обговорили сучасний стан двостороннього культурного співробітництва, а також погодили конкретні шляхи подальшого розвитку співпраці у цій сфері. Особливу увагу було приділено питанням поглиблення взаємодії у галузях масової інформації, видавничої діяльності та кінематографії, а також підготовці до підписання «Програми культурного співробітництва між Міністерством культури України та Міністерством культури Китайської Народної Республіки на 2018-2022 рр.».

За підсумками Засідання було підписано відповідний Протокол.   

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Сьогодні, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Сьогодні, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.