Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 11:07

Делегація українських науковців відвідала провінцію Шаньдун

08 листопада 2017, 15:36

У період з 31 жовтня по 3 листопада 2017 р., за сприяння та участі Посольства України в КНР, відбувся візит делегації українських науковців на чолі з віце-президентом Національної академії наук України академіком А.Г. Загороднім до провінції Шаньдун з метою участі у Першій українсько-китайській науково-інноваційній конференції.

 

У рамках візиту українські спеціалісти відвідали міста Яньтай, Цінчжоу, Дунін, Цзибо і Цзінань, ознайомились з роботою високотехнологічних підприємств та провели переговори з віце-губернатором уряду Шаньдун Ван Шуцзянем і керівництвом низки муніципальних урядів щодо розширення взаємовигідної науково-технічної співпраці.

 

Китайською стороною високо оцінено потенціал українських науковців та зазначено перспективи комерціалізації спільних розробок на базі промислових підприємств провінції Шаньдун.

 

У ході Першої українсько-китайської науково-інноваційної конференції спеціалісти двох країн провели презентацію перспективних розробок, досягли домовленості щодо спільних проектів і уклали низку угод про співпрацю.

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Вчора, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Вчора, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.