Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 02:57

Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з членом Політбюро ЦК КПК і керівником Політико-юридичної комісії ЦК КПК Го Шенкунєм

22 листопада 2017, 05:42

      20 листопада у Пекіні Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з членом Політбюро ЦК КПК і керівником Політико-юридичної комісії ЦК КПК Го Шенкунєм. 
      Під час зустрічі П.Петренко інформував Го Шенкуня про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, особливості функціонування української юстиції та перебіг реформ у цій сфері. 
      Го Шенкунь, зі свого боку, повідомив ключові результати XIX з'їзду Комуністичної партії Китаю та плани щодо побудови в КНР соціалізму з китайською специфікою нової епохи, зокрема, в контексті забезпечення законності в державі.
      Сторони підтвердили готовність посилювати співпрацю і взаємодію України й КНР у правовій та юридичній сферах для забезпечення дотримання законних прав та інтересів громадян обох країн, що сприятиме всебічному розвитку українсько-китайських відносин.

      У зустрічі також взяли участь керівник секретаріату Політико-юридичної комісії ЦК КПК Ван Юнцін, Міністр юстиції КНР Чжан Цзюнь та Посол України в КНР Олег Дьомін.