Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:01

Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з Міністром юстиції КНР Чжан Цзюнем

23 листопада 2017, 04:41

Під час зустрічі з Міністром юстиції КНР Чжан Цзюнем Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що Україна сподівається на ефективний обмін досвідом з Китаєм за ключовими напрямками роботи міністерств юстиції.

П.Петренко поінформував китайського колегу про новації, які нині запроваджуються в Україні. Зокрема, міністри обговорили судову реформу та перезапуск всієї вертикалі судових органів в Україні, реформу виконавчої служби та запровадження інституту приватних виконавців. Українською стороною наголошено, що запровадження новітніх технологій є важливою складовою покращення якості роботи Міністерства юстиції України. Зокрема, вже запроваджено сучасні системи електронного документообігу, запущено онлайн сервіси, якими без черг та бюрократії користуються мільйони українців, відкрито доступ онлайн до даних реєстрів Мін’юсту.

Міністр також звернув увагу пана Чжан Цзюня на систему безоплатної правової допомоги в Україні, яка була рекомендована країнам-членам ООН як модельна та така, що забезпечує захист прав найширшого кола осіб.

Міністри домовилися розпочати підготовку договору про поглиблення співпраці за всіма ключовими напрямками діяльності між Міністерствами юстиції України та Китаю.