Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:02

8-ма Китайська міжнародна виставка газових технологій і обладнання CING

23 листопада 2017, 04:14

27-29 березня 2018 року в м.  Пекін (КНР) пройде чергова 8-ма Китайська міжнародна виставка газових технологій і обладнання CING.

Захід відбудеться у приміщенні Нового китайського виставкового центру поруч зі щорічною Виставкою нафтогазового обладнання CIPPE, про яку Посольство інформувало листом від №.

CING є одним з найважливіших виставкових заходів у світі для підприємств газового сектору і найбільшою бізнес платформою для спеціалістів індустрії. Щорічно виставку відвідують делегації з майже 65 країн, що вносить невід’ємний вклад у розвиток співробітництва на державному рівні.

В рамках виставки відображається весь технологічний процес переробки нафти і газу – від розробки їх покладів і видобутку до очистки і продажу. Світові гіганти і відомі китайські компанії демонструють на CING газопромислове обладнання, технології зберігання і транспортування.

Учасники заходу також матимуть можливість відвідати тематичні семінари, на яких обговорюватимуться питання застосування лабораторно-інформаційних систем, екологічної безпеки і зниження економічних втрат галузі.

Підприємства, які бажають взяти участь у заході, повинні подати відповідну заявку не пізніше 27 лютого 2018 року. Детальніші умови участі можна знайти за посиланням http://www.cingexpo.com.cn .