Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:04

Конференція «Українські можливості Китаю»

07 грудня 2017, 12:59

7 грудня 2017 року у Пекіні відбулася Перша українсько-китайська конференція «Українські можливості Китаю», організатором якої виступила Китайська академія суспільних наук (КАСН).

Українську делегацію очолював ректор Одеського національного морського університету С.Руденко. Крім того, гостями заходу були представники Одеського гуманітарного університету та Одеського національного університету ім.І.І.Мечникова, з китайської сторони – Інституту соціології КАСН, Наукового центру соціального розвитку країн «Одного поясу, одного шляху», Хейлунцзянської академії суспільних досліджень та ін.

Співробітник українського диппредставництва в Пекіні зачитав звернення Посла України в КНР О.Дьоміна до учасників Конференції.

Учасники заходу відзначили активізацію співпраці між Україною й КНР в останні роки та обговорили перспективи подальшого поглиблення українсько-китайської взаємодії в різних сферах, насамперед, у рамках ініціативи «Один пояс, один шлях», розширення взаємного вивчення досвіду проведення реформ, соціальних процесів, що відбуваються в обох країнах, тощо.

Наголошено, що проведення заходів за участі вчених двох держав сприяє покращенню взаєморозуміння між народами двох країн та активізації українсько-китайської співпраці в різних сферах, перш за все, гуманітарній.