Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 15:39

Зустріч з керівництвом компанії Xinjiang Beiken Energy Engineering Co.

29 грудня 2017, 15:16

29 грудня 2017 року відбулась зустріч дипломатів економічного відділу Посольства з Віце-президентом компанії Xinjiang Beiken Energy Engineering Co. Чен Цзінмінєм, який поінформував українську дипмісію у КНР щодо реалізації угоди з ПАТ «Укргазовидобування» стосовно буріння протягом 3 років 24 нових газових свердловин у Полтавській та Харківській областях вартістю близько 2 млрд. гривень. Цей проект є частиною плану збільшення видобування власного газу в Україні і здобуття повної незалежності від російських поставок до 2025 року.

Для організації робіт китайською компанією буде доставлено в Україну 380 вагонів обладнання (350 вже відправлено, понад 100 з них прибуло в Україну). У проекті будуть задіяні як китайські спеціалісти, так і місцеві субпідрядники. За планом роботи повинні розпочатись у січні 2018 року.

Було відмічено, що спеціалісти Xinjiang Beiken задоволені співпрацею з українськими спеціалістами, місцевою владою та відповідними контролюючими органами, отримуючи від них ефективне сприяння. Це спонукає їх до намірів у майбутньому інвестувати у цю українську галузь.

Останні новини

Відзначення Дня Соборності України у китайській столиці | Сьогодні, 05:14

18 січня у Посольстві України в КНР відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Форум відродження Великого шовкового шляхув Пекіні | Сьогодні, 04:06

17 січня дипломати Посольства України в КНР взяли участь у «Форумі відродження Великого шовкового шляху», який у Пекіні був організований консалтинговою компанією світового рівня Cushman&Wakefield для китайських спеціалістів цього сектору та ЗМІ.