Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:14

Зустріч в.о. Голови ДФС Мирослава Продана з Головою Державної Податкової адміністрації КНР Ван Юнем

09 лютого, 11:32

Для участі в Першій Глобальній конференції з питань транскордонної електронної комерції в Китай прибула делегація Державної фіскальної служби України на чолі з в.о. Голови М.В.Проданом.

8 лютого відбулись переговори з Державною податковою адміністрацією КНР. Під час зустрічі, в якій взяв участь Посол України в Китаї Олег Дьомін, відбувся обмін досвідом у  сфері протидії злочинам у галузі оподаткування, контролю за сплатою податків, електронної сплати податків, створення пільгових механізмів для малого та середнього бізнесу, законодавчого регулювання тощо. Окрім цього, сторони обговорили етапи формування сучасних податкових систем України та Китаю, а також спільні та відмінні підходи у своїй поточній діяльності.

В ході переговорів керівники фіскальних органів дійшли згоди щодо необхідності перегляду існуючої договірно-правової бази у податковій сфері на предмет її відповідності сучасним викликам та потреби внесення змін.

На завершення зустрічі Голова Державної податкової служби Китаю Ван Юн офіційно запросив українську сторону взяти участь у Конференції у сфері оподаткування, що проходитиме в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» 16-18 травня ц.р. в м.Астана (Казахстан).