Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 07:57

Газова галузь України запрошує китайські компанії до співробітництва

30 березня, 06:19

27-29 березня ц.р. в Пекіні відбулась одна з найбільших щорічних міжнародних виставок нафтогазової галузі CIPPE-2018. Україна була представлена чималою делегацією НАК «НафтогазУкраїни» та відомою компанією «ЗОРЯ»-«МАШПРОЕКТ», яка презентувала свою продукцію на окремому стенді.

Посольство України в КНР та команда «Нафтогазу» спільно провели декілька заходів у рамках виставки. Радник-посланник Посольства В.Танасійчук, віце-президент ПАТ «Укртрансгаз» А.Хоменко, генеральний директор ДП «Вуглесинтезгаз України»А.Супрун та менеджери ПАТ «Укргазвидобування» презентували газову галузь України та стратегію її розвитку до 2020 року на дипломатичній промоційній конференції. Після презентації  А.Хоменко та А.Супрун дали інтерв’ю українській служюі Міжнародного радіо Китаю щодо планів співробітництва з КНР (http://ukrainian.cri.cn/841/2018/03/28/2s53832.htm).

Жваво пройшли ділові зустрічі з окремими китайськими компаніями – потенційними постачальниками продукції та послуг для галузі та партнерами з реалізації майбутніх проектів «Нафтогазу». Протягом двох годин BusinessMatchmakingMeeting«нафтогазівці» поспілкувались з понад 30 компаніями, які були учасниками виставки.

Представники «Нафтогазу» також провели декілька зустрічей поза стінами виставки, провівши переговори з окремими китайськими партнерами та фінансовими установами, які зацікавлені у реалізації проектів в Україні.