Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 07:56

Представники Дніпровського та Львівського університетів взяли участь у міжнародній освітній конференції в Пекіні

30 березня, 10:44

27-28 березня ц.р. в Пекіні пройшла міжнародна освітня конференція з питань співпраці між навчальними закладами професійно-технічної освіти КНР та інших країн-учасниць ініціативи «Один пояс, один шлях». У заході взяли участь представники близько 30 профільних навчальних закладів із КНР та п’яти іноземних держав, у т.ч. України.

Відгукнувшись на пропозицію Посольства України в КНР та за його підтримки, можливості своїх університетів з підготовки фахівців технічних спеціальностей вході конференції презентуваликерівник Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Наталія Гоцта представники Дніпровського національного університет ім. О.Гончара –начальник відділу підготовки фахівців для зарубіжних країн і академічних обмінів Кристина Геті й декан факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем Дмитро Свинаренко.

Одним із практичних підсумків конференції стало підписання Меморандуму про співпрацю між Дніпровським національним університетом ім. О.Гончара та Пекінським професійним інститутомтранспорту.