Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 03:16

Дипломати Посольства України в КНР вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні

09 травня, 11:49

8 травня 2018 р. дипломати Посольства України в КНР вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні в рамках відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги. Посол України О.Дьомін та дипломати Посольства взяли участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні, який знаходиться у північно-східній частині міста Ченде.

Після цього відбувся брифінг, на якому віце-мер міста Ченде Лію Хайфен детально ознайомив членів української делегації з історією меморіалу та міста, а також сучасним станом соціально-економічного розвитку міста Ченде.

За його словами, такі заходи, як покладання вінка до Меморіалу загиблим воїнам свідчать про увагу, яка приділяється Посольством, збереженню пам’яті про жертви Другої світової війни та про бойову співдружність наших народів у боротьбі зі спільним ворогом. Вони, безумовно, сприятимуть поглибленню дружби між китайським і українським народами, а також збройними силами двох країн.

Під час зустрічі Посла України О.Дьоміна з керівництвом м.Ченде важливу увагу було приділено питанням подальшого розвитку українсько-китайського співробітництва у сферах економіки, освіти та регіонального туризму. Обговорювалась також тема встановлення побратимських відносин між м.Ченде та одним із міст України.