Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

, Київ 07:53

Конкурс на здобуття Міжнародної премії Івана Франка

15 грудня 2016, 00:00

Міжнародний фонд розпочне прийом робіт на здобуття Премії з 15 січня 2017 року. Прийом Наукових робіт і супроводжуючих документів буде тривати до 1 березня 2017 року.

6 претендентів на здобуття Премії, по 3 у кожній номінації, буде визначено на початку травня 2017 року. А лауреатів Міжнародної Премії ім. Івана Франка оголосить Міжнародне журі, яке засідатиме наприкінці червня у м. Відень (Австрія).

Премія вручається щорічно 27 серпня – у день народження Івана Яковича Франка у двох номінаціях: «За вагомі здобутки у галузі україністики» та «За вагомі здобутки у галузі соціально-гуманітарних наук».

Роланд Франко, голова Правління Фонду зазначив: « що Фонд робить усе, щоб забезпечити високий рівень конкуренції та безсумнівного переможця Премії. Тому усі необхідні процедури є відкритими з використанням найкращого міжнародного досвіду. Наша мета – популяризувати діяльність Івана Франка та спонукати учених з різних країн світу до проведення активних досліджень у галузі суспільних наук та україністики. Міжнародна премія імені Івана Франка має стати містком визнання української науки і культури. Бо Іван Франко — це найкращий «фронтмен» просування позитивного іміджу про Україну у світі».

Ігор Курус, директор Міжнародного фонду Івана Франка, повідомив, що преміальний фонду 2017 році становитиме 500 тис. гривень та зауважив, що окрім грошової винагороди, Лауреатам премії вручається диплом і пам’ятний нагрудний золотий знак (медаль).

З переліком документів та з положенням про Премію можна ознайомитися на сайті Фундації: www.frankoprize.com.ua.

Роботи на здобуття премії слід надсилати на поштову адресу: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф.15 або на електронну адресу: frankofund@ukr.net.

Першим лауреатом Премії став архієпископ-емерит, колишній глава УГКЦ Любомир Гузар у номінації «за визначний особистий внесок у розвиток соціально-гуманітарних наук» за наукову монографію «Андрей Шептицький Митрополит Галицький (1901-1944) провісник екуменізму.