Посольство України в Китайській Народній Республіці та в Монголії (за сумісництвом)

Київ 12:50

Українські підприємці вперше отримали своє представництво в Китаї

30 червня 2016, 00:00

  Вперше з’явився унікальний портал, який полегшить вхід українських експортерів на китайський ринок.

  Волонтерський проект "Українське торговельне представництво в Китаї"  http://uatmic.com  створили українські студенти, що вчаться у Чжецзянському університеті в Китаї. Метою проекту є надання українським експортерам простого і зручного способу встановлення контактів з китайськими партнерами та подолання мовних бар'єрів.

  Представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову.

  Пропозиції китайських партнерів також будуть безоплатно перекладатись на українську мову та розміщуватись на сайті.

  Крім каталогів з пропозиціями українських та китайських підприємців сайт містить інформацію про Україну, Китай, організації сприяння діловому співробітництву у Китаї, державні органи Китаю, Посольство та консульства України у КНР, перелік передових технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, а також іншу корисну інформацію.

  На даний час Україна не має офіційного торгового представництва в Китаї.

  Ще в липні 2014 року з’явилась інформація, що Кабінет міністрів України розраховує відкрити офіси торгових представників у країнах і на ринках, що представляють найбільший інтерес і перспективу для української продукції.

  У червні 2015 року Прем'єр-міністр України дав доручення створити торгові представництва в США, ЄС (Брюсселі), Німеччині, Франції, Китаї та на Близькому Сході.

  Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська заявила, що також розглядається запровадження інституту почесних торговельних аташе (назва приблизна) - волонтерів, які готові працювати на іноземних ринках для просування українських товарів та послуг.

 

 

Контакти для довідок:

 

Контактна особа – Мисенко Діана.

тел.: +8617857097857

e-mail: admin@uatmic.com