• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 中文
Паспортні дії
Опубліковано 25 лютого 2022 року о 08:41

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

 - Чи можливий онлайн-запис на подачу документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі – паспорт)? 

Так, наразі в Посольстві функціонує електронна черга. Запис за посиланням: https://online.mfa.gov.ua.

- Хто може подати документи на оформлення паспорта? 

Кожен громадянин України, який на законних підставах перебуває на території консульського округу дипломатичної установи, має право на отримання паспорта.

Закордонні дипломатичні установи України оформлюють паспорти для виїзду за кордон громадянам України, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території відповідного консульського округу.

- Який порядок прийому заявників?

Прийом заявників на оформлення нового та отримання виготовленого паспорта відбувається в години консульського прийому 10:00-12:00, 15:00-17:00.

Для осіб, які досягли 12-ти річного віку - особиста присутність обов'язкова.

Для осіб, які не досягли 12-ти річного віку - особиста присутність не обов'язкова. Проте особиста присутність як мінімум одного із батьків цієї особи обов'язкова.

Прийом у державні свята України відсутній.

Довідкова інформація щодо оформлюваного паспорта:

Тип паспорта: Біометричний паспорт

Строк дії оформлюваного паспорта: 10 років - для осіб, які досягли 16-річного віку; 4 роки - для осіб, які не досягли 16-річного віку.

Посольство України в КНР не виконує жодних дій відносно паспорта громадянина України (внутрішній паспорт). Щодо цих дій рекомендуємо звертатись до відповідних управлінь Державної міграційної служби України.

Якщо паспорт загублено/втрачено, або термін його дії закінчився, і є необхідність термінової поїздки до України, рекомендуємо оформити Посвідчення особи на повернення в Україну.

Внесення даних про дітей до паспортів батьків неможливе. Кожному громадянину, незалежно від віку, можна оформити окремий закордонний паспорт.

Посольство України в КНР не переносить до паспорта візи, або інші відмітки іноземних держав.

Продовження терміну дії паспорта НЕМОЖЛИВЕ.

Які документи необхідно подати до Посольства для оформлення паспорта?

Консультацію щодо переліку документів, необхідних для оформлення паспорта, Ви можете отримати написавши відповідний запит на електронну пошту Посольства: [email protected]

- Яка сума консульського збору за оформлення паспорта? 

280 RMB - за оформлення паспорта особі молодше 16-річного віку (Автоматизована обробка даних при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у тому числі для осіб до 16 років);

910 RMB - за оформлення паспорта особі старше 16-річного віку (Автоматизована обробка даних при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон - 280 RMB + Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 630 RMB (крім осіб до 16 років)).

- Яким чином можна отримати оформлений паспорт?

Строк отримання паспорта можна відслідковувати за шестизначним номером сесії, який видається під час подачі заяви на оформлення паспорта.

Паспорт видається у приміщенні Посольства виключно особисто заявникові.

Паспорт особи, молодше 16 років, може отримати один із батьків (усиновлювачів) цієї особи, за умови пред'явлення паспорта, або іншого документу посвідчення особи отримувача.

При отриманні паспорта необхідно надати попередній паспорт.

Якщо паспорт було оформлено вперше, або попередній паспорт знаходиться у Посольстві, необхідно надати документ посвідчення особи.

Якщо попередній паспорт було втрачено/викрадено, необхідно надати протокол поліції, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати/викрадення паспорта і документ посвідчення особи.


- Чи існує можливість отримати паспорта громадянина України для виїзду за кордон міжнародними експрес-відправленнями?

Так. Відповідно до пункту 71 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою КМУ від 07.05.2014 №152, персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника можуть бути надіслані МЗС до закордонних дипломатичних установ міжнародним експрес-відправленням. Наразі, можливе замовлення доставки паспорта до Посольства міжнародним експрес-відправленням VFS Global або DHL Express.

Алгоритм дій:

1. VFS Global

Відвідайте портал VFS Global, щоб замовити послугу та зареєструватися: https://services.vfsglobal.com/ppj/uk/ukr/login;

Заповніть усі поля форми: Країна, Номер вхідної заявки в консульство (це шестизначний ідентифікатор, виданий Вам співробітником Посольства).

Ознайомтеся з вартістю послуги та термінами доставки й переконайтеся, що вартість послуги Вам підходить. Здійсніть оплату. Квитанція з підтвердженням оплати буде автоматично надіслана на Вашу електронну адресу.

Заповніть Заяву VFS (для дорослого) zayava-d.doc або ж Заяву VFS (для дитини, яка не досягла 16-ти річного віку, заяву за неї заповнює один з батьків) zayava-dytyna.doc від руки та надішліть на e-mail ПУ в КНР ([email protected]) разом з квитанцією про сплату за послуги VFS Global.

Після надходження Вашого паспорта до консульського відділу Посольства, Вам буде надіслано повідомлення «паспорт прибув до ЗДУ».


2. DHL Express

Для замовлення експрес-доставки Вашого документу натисніть на зображення паспорту України на сайті: https://dhlportal.com.ua/;

Заповніть всі поля у платіжному вікні: Країна (Китай), Вхідний номер заявки (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видає консульська посадова особа), ПІБ власника паспорту, Ваш E-mail, сплатити послугу.

Заповніть Заяву DHL (для дорослого) zavaya-dhl-d.doc або ж Заяву DHL (для дитини, яка не досягла 16-ти річного віку, заяву за неї заповнює один з батьків) zayava-dhl-dytyna.doc від руки та надішліть на e-mail ПУ в КНР ([email protected]) разом з квитанцією про сплату за послуги DHL Express Україна.

Після надходження Вашого паспорта до консульського відділу Посольства, Вам буде надіслано повідомлення «паспорт прибув до ЗДУ».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux