• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 漢語
Інвестиційне співробітництво
Опубліковано 06 липня 2020 року о 05:59

Інтернет-портал про інвестиційні можливості в Україні http://ukraineinvest.com/ .

Інвестиційний атлас "Invest Atlas. Your Opportunities in Ukraine" invest-atlas.pdf

Інвестиційний потенціал України: ukraine-your-investment-destination.pdf

Аналіз секторів української економіки, перспективних з точки зору залучення інвестицій: analysis-of-ukrainian-economy-sectors-ukr.pdf

Огляд інвестиційної політики України, підготовлений організацією економічного співробітництва та розвитку (http://www.keepeek.com/Digital-Asset-Management/oecd/finance-and-investment/oecd-investment-policy-reviews-ukraine-2016_9789264257368-en#.WlRFTa6WY2w#page1).

Онлайн-карта інвестиційних контактних пунктів України (за посиланням - https://goo.gl/bSM5VK)

Інвестиційний паспорт м.Одеса investment-passport-odessa-2019-web.pdf

Інвестиційний паспорт м.Суми sumy-investment-passport-2019.pdf

Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області dnipro-invest-pasport2018-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Івано-Франківської області invest-pasport-if-2018-eng.pdf

Відео-презентація Херсонської області : 

Шляхи просування українських інвестиційних проектів в Китаї за участі Посольства України в КНР

Підготовка і надання інвестиційних пропозицій

1. Ініціатору проекту рекомендується підготувати інформацію про інвестпроект за зразком, що додається. Зразок запропоновано платформою China Investment Promotion Agency (структура Мінкомерції КНР) (http://project.fdi.gov.cn). Пропозиція має бути складена англійською та/або китайською мовами (наявність китайської версії значно підвищує шанси розгляду заявки).


2. Підготовлену відповідним чином пропозицію рекомендується надсилати на адресу Посольства України в КНР та/або «Українського дому» (бізнес-платформа в КНР, створена для сприяння ПУ в КНР у розбудові українсько-китайського економічного співробітництва). (www.uahouse.net) Зразок анкети завантажити


3. У разі проблеми з перекладом на китайську мову можна надіслати анкету російською мовою, яка буде перекладена на китайську Українським домом (УД) безкоштовно якщо ініціатор проекту надає право УД розміщувати проект на різних площадках та представляти компанію в КНР для його просування.


Розповсюдження інвестиційних пропозицій

1. Дві версії пропозиції (англійська та китайська) розміщуються в базі даних China Investment Promotion Agencyy на веб-сторінці агенції у розділі Outward Investments (китайські інвестиції для закордону) через реєстраційний портал ПУ та/або УД. Також вони розміщуються на веб-сторінках ПУ і УД.


2. Додатково англійська та китайська версії пропозиції розміщуються в базі даних China Overseas Development Association (CODA), www.codafair.org.


3. Англійська та китайська версії пропозиції направляються до China Committee for Promotion of International Trade (аналог ТПП) для розміщення в базі-даних цього комітету.


4. При наявності в пропозиції назв китайських компаній, з якими ініціатор проекту має наміри встановити ділові стосунки для реалізації проекту, інвестиційна пропозиція передається у зазначену китайську компанію або у відповідну структуру Народного Уряду провінції, де розташована штаб-квартира компанії.


5. ДОДАТКОВО (у разі наявної можливості і виходячи із відповідних вимог потенційних інвесторів) інвестиційна пропозиція може бути передана на розгляд:

 • до Євразійського економічного фонду (фонд венчурного капіталу);

 • відповідної промислової асоціації КНР;

 • інших асоціацій КНР, що сприяють співпраці у сфері інвестицій (розміщення інформації, членство та послуги асоціацій регулюються згідно кожною асоціацією окремо). 


Просування інвестиційного проекту

1. При отриманні відповідної реакції від потенційного інвестора після розгляду інвестиційної пропозиції ПУ та/або УД направляють отриману інформацію українському заявнику для подальшого контактування з китайським інвестором.

2. У разі необхідності отримання додаткових професійних консультацій, супроводження процесу передінвестиційних переговорів, презентації інвестпроекту на інвестиційних ярмарках, конференціях, форумах, заявник може на добровільній основі укласти комерційну угоду з «Українським домом», який має відповідні повноваження та досвід для виконання такої роботи в КНР.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux