• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 漢語
Інвестиційне співробітництво
Опубліковано 27 жовтня 2020 року о 05:59

Завдяки успіху реформ бізнес-спільнота вважає, що Україна стає дедалі більш привабливим місцем для ведення бізнесу. Інвестори визнали, що Україна стала стабільним та передбачуваним ринком, що розвивається, а наявність талановитого людського капіталу та високоякісних недооцінених активів робить Україну цікавим інвестиційним напрямком.

У 2020 році країна піднялася ще на сім сходинок у рейтингу Світового банку Doing business – до 64 місця з-поміж 190 країн. Банк визнав Україну другою країною за темпами та масштабами покращення ділового клімату за останні 10 років. Протягом 2015-2019 років приплив прямих іноземних інвестицій в Україну склав близько 16 млрд доларів, збудовано понад 100 заводів та створено десятки тисяч нових робочих місць з високою доданою вартістю. Яскравими прикладами є сучасний завод з переробки насіння німецької компанії Bayer вартістю 200 мільйонів доларів, зерновий термінал американської компанії Cargill вартістю 150 мільйонів доларів, другий завод американської компанії Jabil вартістю 16 мільйонів доларів та вихід на український ринок глобальних брендів General Electric, Ryanair, HEAD, IKEA, H&M, Decathlon та багатьох інших. 

ukraine-now-presentation.pdf


UkraineInvest Guide – це унікальне джерело глибокої та всеохоплюючої інформації про інвестиційний потенціал в різних галузях економіки України, таких як сільське господарство, енергетика, важка промисловість, текстиль, ІТ та інновації, нерухомість (включаючи об’єкти, відібрані для приватизації), інфраструктура, регіональна інфраструктура, інвестиції у сталий розвиток, логістика, виробництво, охорона здоров’я та фарма. UkraineInvest Guide включає програми, спрямовані на розвиток перспективних галузей, таких як туризм, гірничодобувна промисловість, індустріальні парки, поводження з відходами, заміщення імпорту та стартапи.

UkraineInvest Guide – це універсальний довідник для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.  Див. UkraineInvest Guide тут: Дізнайтеся історії успіху тих, хто вже почав інвестувати в Україну : foreign-investors-success-stories-presentation.pdf

Інформація про інвестиційний клімат України investment-climate-improvement-2019-2020.pdf

Інтернет-портал про інвестиційні можливості в Україні http://ukraineinvest.com/.

Інвестиційний атлас "Invest Atlas. Your Opportunities in Ukraine" invest-atlas.pdf

Інвестиційний потенціал України: ukraine-your-investment-destination.pdf

Аналіз секторів української економіки, перспективних з точки зору залучення інвестицій: analysis-of-ukrainian-economy-sectors-ukr.pdf

Огляд інвестиційної політики України, підготовлений організацією економічного співробітництва та розвитку (http://www.keepeek.com/Digital-Asset-Management/oecd/finance-and-investment/oecd-investment-policy-reviews-ukraine-2016_9789264257368-en#.WlRFTa6WY2w#page1).


Інвестиційні паспорти областей України: 

Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області: dnipropetrovsk-region-invest-passport-eng.docx

Інвестиційний паспорт Івано-Франківської області: if-region-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Миколаївської області: mykolaiv-region-invest-projects-eng.rar

Інвестиційний паспорт Львівської області: lviv-region-invet-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Одеської області: odesa-region-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Тернопільської області: ternopil-region-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Херсонської області:   kherson-region-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Хмельницької області: khmelnitskii-region-invest-passport-eng.doc

Інвестиційний паспорт Черкаської області: cherkasy-region-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт Чернігівської області: chernihyv-region-investments-eng.rarІнвестиційні паспорти міст України: 

Інвестиційний паспорт м.Вінниця: vinnytsia-invest-project-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Енергодар:  energodar-investment-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Краматорськ: kramatorsk-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Кропивницький: kropyvnytskii-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Київ: kyiv-investment-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Львів: lviv-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Миколаїв: mykolaiv-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Одеса: investment-passport-odessa-2019-web.pdf

Інвестиційний паспорт м.Чернівці: chernivtsi-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Хмельницький: khmelnytskii-invest-passport-eng.pdf

Інвестиційний паспорт м.Ужгород: uzhhorod-invest-passport-eng.pdf


Шляхи просування українських інвестиційних проектів в Китаї за участі Посольства України в КНР

Підготовка і надання інвестиційних пропозицій

1. Ініціатору проекту рекомендується підготувати інформацію про інвестпроект за зразком, що додається. Зразок запропоновано платформою China Investment Promotion Agency (структура Мінкомерції КНР) (http://project.fdi.gov.cn). Пропозиція має бути складена англійською та/або китайською мовами (наявність китайської версії значно підвищує шанси розгляду заявки).


2. Підготовлену відповідним чином пропозицію рекомендується надсилати на адресу Посольства України в КНР та/або «Українського дому» (бізнес-платформа в КНР, створена для сприяння ПУ в КНР у розбудові українсько-китайського економічного співробітництва). (www.uahouse.net) Зразок анкети завантажити


3. У разі проблеми з перекладом на китайську мову можна надіслати анкету російською мовою, яка буде перекладена на китайську Українським домом (УД) безкоштовно якщо ініціатор проекту надає право УД розміщувати проект на різних площадках та представляти компанію в КНР для його просування.


Розповсюдження інвестиційних пропозицій

1. Дві версії пропозиції (англійська та китайська) розміщуються в базі даних China Investment Promotion Agencyy на веб-сторінці агенції у розділі Outward Investments (китайські інвестиції для закордону) через реєстраційний портал ПУ та/або УД. Також вони розміщуються на веб-сторінках ПУ і УД.


2. Додатково англійська та китайська версії пропозиції розміщуються в базі даних China Overseas Development Association (CODA), www.codafair.org.


3. Англійська та китайська версії пропозиції направляються до China Committee for Promotion of International Trade (аналог ТПП) для розміщення в базі-даних цього комітету.


4. При наявності в пропозиції назв китайських компаній, з якими ініціатор проекту має наміри встановити ділові стосунки для реалізації проекту, інвестиційна пропозиція передається у зазначену китайську компанію або у відповідну структуру Народного Уряду провінції, де розташована штаб-квартира компанії.


5. ДОДАТКОВО (у разі наявної можливості і виходячи із відповідних вимог потенційних інвесторів) інвестиційна пропозиція може бути передана на розгляд:

 • до Євразійського економічного фонду (фонд венчурного капіталу);

 • відповідної промислової асоціації КНР;

 • інших асоціацій КНР, що сприяють співпраці у сфері інвестицій (розміщення інформації, членство та послуги асоціацій регулюються згідно кожною асоціацією окремо). 


Просування інвестиційного проекту

1. При отриманні відповідної реакції від потенційного інвестора після розгляду інвестиційної пропозиції ПУ та/або УД направляють отриману інформацію українському заявнику для подальшого контактування з китайським інвестором.

2. У разі необхідності отримання додаткових професійних консультацій, супроводження процесу передінвестиційних переговорів, презентації інвестпроекту на інвестиційних ярмарках, конференціях, форумах, заявник може на добровільній основі укласти комерційну угоду з «Українським домом», який має відповідні повноваження та досвід для виконання такої роботи в КНР.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux