• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 中文
Національний конкурс "Благодійна Україна"
Опубліковано 24 грудня 2019 року о 12:29

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно.

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проєктів, проходить щорічно.

Метою конкурсу є підтримка та розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завданнями Конкурсу є: популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення найкращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про найкращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість проєктів.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку можна завантажити за посиланням(заявка додається). Заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: [email protected] до 1 березня 2020 року (включно). До неї також доцільно додати фотографії (не більше 5-10 шт.), лінки на інформацію про благодійну чи волонтерську діяльність учасника конкурсу, що розміщена в інтернеті, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які краще характеризують діяльність учасника конкурсу.

Цього року Оргкомітет Конкурсу визначив 16 конкурсних номінацій, за якими буде проводитись відбір. Заповнюючи заявку, необхідно обрати одну, або декілька номінацій під які підпадає діяльність організації чи проєкт: 

Основні колективні номінації: 1) Благодійність великого бізнесу 2) Благодійність середнього та малого бізнесу 3) Корпоративна благодійність 4) Колективне волонтерство 5) Всеукраїнська благодійність 6) Регіональна благодійність 7) Місцева благодійність 8) Благодійність в охороні здоров’я 9) Благодійність в освіті та науці 10) Благодійність в культурі та мистецтві 11) Благодійність в соціальній сфері 12) Благодійність у захисті України 13) Благодійність неурядового сектору 14) «Добро починається з тебе» 15) Благодійна акція року 16) «Платформа добра».

 Індивідуальні номінації: 1) Благодійник року 2) Волонтер року 3) Меценат року

 Спеціальні номінації: 1) Народний благодійник 2) Медіа про благодійність 3) Благодійність медіа 4) Допомога з-за кордону

Детальніше про номінації: 

У кожній із вищезазначених номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у Києві. Інформацію про публічне нагородження переможців Конкурсу та вручення відзнак Конкурсу організатори нададуть додатково, особисто кожному переможцю Конкурсу. Переможці конкурсу також будуть сповіщені про це листом на пошту координатора проєкту, що була зазначена в заявці, та оголошені на офіційному сайті конкурсуhttp://vboabu.org.ua/http://blagoukraine.org/.

Відзнака переможця Національного конкурсу «Благодійна Україна» -  унікальна бурштинова статуетка «Ангел добра». Лауреати, які посядуть друге та третє місця нагороджуються спеціальними дипломами.

Кінцевий термін подачі заявок – 1 березня 2020 року (включно). Заявку можна завантажити за лінком (заявка у додатку). Детальніша інформація за телефоном: +38(067)-164-04-11 (в робочі дні та години), e-mail: [email protected]; офіційні сайти конкурсу: http://vboabu.org.ua/http://blagoukraine.org/. Перебіг конкурсу та всі новини і повідомлення будуть відображатися на офіційних сайтах. Подані заявки проходять технічну експертизу на відповідність вимогам конкурсу. Після експертизи заявнику надійде повідомлення на e-mail, який було вказано у заявці, щодо допущення до конкурсу та порядковий номер зареєстрованої заявки.  

Детальніше про конкурс читайте у «Положенні про Національний конкурс «Благодійна Україна». Участь в Конкурсі автоматично означає ознайомлення та повну згоду учасників з цим Положенням. Визначення переможців конкурсу відбуватиметься після закінчення прийому заявок, а саме з 1 березня 2020 року. Журі конкурсу сформоване з визнаних експертів та висококваліфікованих спеціалістів. 

ДОВІДКОВО про Національний конкурс «Благодійна Україна». Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux