• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
 • 漢語
До уваги громадян України та інших держав!
Опубліковано 14 вересня 2020 року о 06:50

Згідно з офіційним повідомленням компетентних органів КНР з 00:00 години 14 вересня 2020 року з метою забезпечення безпеки міжнародних подорожей, а також зниження ризиків транскордонного поширення епідемії, всі громадяни Китаю та іноземні пасажири, що відправляються авіарейсами з України в КНР, зобов'язані не раніше ніж за 72 години до посадки на авіарейс пройти ПЛР-тестування на COVID-19 у закладах, визначених Посольством КНР.

Конкретні вимоги такі:

1. Громадяни КНР здійснюють посадку на авіарейс на підставі QR-коду, що підтверджує проходження ПЛР-тестування. Протягом 24 годин з моменту отримання негативного результату ПЛР-тестування, громадяни КНР через міні-програму програми «Міжнародний протиепідемічний код здоров'я» повинні завантажити в систему результати ПЛР-тестування. Після здійснення перевірки Посольством КНР Китайські пасажири отримують QR-код зеленого кольору з позначкою "HS", що підтверджує проходження ПЛР-тестування.

2. Іноземні громадяни здійснюють посадку на авіарейс на підставі Декларації про стан здоров'я. Протягом 24 годин з моменту отримання негативного результату ПЛР-тестування і до 17:00 в робочі дні, іноземні громадяни повинні надіслати на електронну адресу hsjcukr@gmail.com кольорові відскановані документи (документи повинні бути не у вигляді фотографій, обсяг кожного окремого документа не повинен перевищувати 5 Мб):

а) результат ПЛР-тестування;

б) першу сторінку діючого закордонного паспорта;

в) заповнену декларацію про стан здоров'я;

г) діючу візу;

д) копію авіаквитків.

Після здійснення перевірки Посольство КНР ставить електронну печатку на Декларації про стан здоров'я і повертає заявнику електронною поштою.

3. Результат ПЛР-тестування повинен бути оформлений англійською мовою, інформація на ньому повинна бути відображена чітко та розбірливо, ім'я та прізвище, стать і вік обстежуваного повинні збігатися з даними пасажира авіарейсу, в іншому випадку перевірка здійснена не буде, тому у випадках запізнення на авіарейс, затримки пасажирів та при інших наслідках, які виникли з цієї причини, пасажири самі несуть відповідальність.


4. Під час посадки на авіарейс в Україні, а також пересадки на транзитний авіарейс в інших країнах, пасажири зобов'язані мати чинний QR-код і чинну декларацію про стан здоров'я. Пасажирам рекомендується мати при собі оригінал результату ПЛР-тестування для проходження перевірки авіакомпанією.


5. Всі пасажири зобов'язані суворо дотримуватися відповідних протиепідемічних законодавчих правил і норм, надати справжній діючий результат ПЛР-тестування й після в'їзду на територію КНР перебувати на карантині за власний рахунок протягом 14 днів. У випадках фальсифікації результату ПЛР-тестування, недотримання протиепідемічних правил і норм, особа несе юридичну відповідальність.


Список медичних закладів, визначених Посольством КНР в Україні:

1) Медична лабораторія «МЕДЛАБ», м. Київ (відповідна назва в системі - MEDLAB);

Сайт: https://medlabtest.ua/; телефон: (096)-848-87-78, (073)-284-87-78.


2) Медична лабораторія CSD-Lab, м. Київ (відповідна назва в системі - CSDLAB);

Сайт: https://www.csdlab.ua/; телефон: 0-800-33-00-75.


3) «Артмедіуз", м. Одеса (відповідна назва в системі - ARTMED);

Сайт: https://artmediuz.od.ua/; телефон: (048)-704-93-95, (068)-147-49-52;


4) ТОВ Медичний центр ім. Академіка В.І.Грищенка, м. Харків (відповідна назва в системі-ACAGRK);

Телефон: (067)-824-0101, (057)-712-0101, (050)-393-0101.


Заявникам рекомендується заздалегідь зв'язуватися з вищевказаними установами, уточнювати час і місце проходження тестування.

Повідомлення на сайті Посольства КНР в Україні: http://ua.china-embassy.org/rus/lsqz/t1813083.htm

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux