16 грудня ц.р. Посольство взяло участь в International Convention&Exhibition Development Summit, що проходив у м.Ухань та був організований China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT) провінції Хубей.
У заході взяли участь близько 300 підприємств провінції Хубей, яка є одним із драйверів економічного розвитку Китаю.
Мета саміту полягала в обговоренні питань, що стосуються сприянню розвитку торгівлі та інвестицій, задоволення ринкового попиту, зміцнення транскордонного співробітництва, збільшення імпорту та експорту в умовах пандемії COVID-19, створення додаткових можливостей для підприємств та просування інноваційного розвитку.
У ході саміту, було презентовано інвестиційний потенціали нашої країни та перспективи розвитку співробітництва з Україною.



