Шановні співвітчизники,
24 лютого російська федерація розпочала повномасштабну неспровоковану війну проти України, спалюючи наші мальовничі міста і села, руйнуючи освітні й медичні заклади, безжалісно вбиваючи беззахисних дітей і жінок. Перед російськими окупантами Кремль поставив чітке завдання - знищити український народ.
Однак ворог недооцінив мужність і характер незламних українців; він недооцінив нашу міць і силу, яка сьогодні полягає в єдності й згуртованості. З початку війни мільйони українців у різних куточках світу об’єдналися у своєму прагненні допомогти Україні. Ми стали сильними і єдиними; ми добре усвідомлюємо, що лише разом зможемо відстояти, захистити і зберегти нашу рідну землю. Сьогодні саме від нас залежить майбутнє Української Держави, її незалежність, суверенітет і територіальна цілісність.
Посольство пишається патріотизмом і відданістю наших співвітчизників у Китаї, які активно долучаються до зусиль глобальної української спільноти, всім серцем вболівають за долю України і надають їй посильну допомогу.
Ми висловлюємо щиру подяку всім і кожному з вас за активну громадянську позицію та надану підтримку Україні, у тому числі шляхом поширення правдивої інформації, перерахування коштів, організації збору та відправки гуманітарної допомоги.
Ваші щоденні зусилля - це безцінна допомога для військових Збройних Сил України, бійців територіальної оборони та усіх постраждалих від російської агресії в Україні.
У ці важкі часи ми вітаємо і підтримуємо ваші зусилля та вашу діяльність.
Разом переможемо!
Слава Україні!